EN
KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
Başkan Yardımcıları

MUZAFFER ERYİĞİT

Başkan Yardımcısı

MUZAFFER ERYİĞİT

Başkan Yardımcısı
Mail Adresi : muzaffer.eryigit@kusadasi.bel.tr
Tel : 0 532 2446977
Öz Geçmiş

1962 YILINDA KUŞADASINDA DOĞDUM 1985 YILINDA O.D.T.Ü. MÜHENDİSLİK FAK.İNŞ.MÜH. BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. SERACILIK VE AKARYAKIT SEKTÖRÜNDE ÇALIŞIYORUM. 1 ÇOCUK BABASIYIM.

TUFAN ASRAV

Başkan Yardımcısı

TUFAN ASRAV

Başkan Yardımcısı
Mail Adresi : tufan.asrav@kusadasi.bel.tr
Tel : 0 533 4159626
Öz Geçmiş

1967 SÖKE DOĞUMLU. İLKOKULU SÖKE’DE, ORTAOKULU KUŞADASI’NDA TAMAMLADI.

LİSE ÖĞRENİMİNİ İZMİR ATATÜRK LİSESİ’NDE YAPTIKTAN SONRA, DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE YÜKSEK ÖĞRENİMİNİ BİTİRDİ.

1996 YILINDAN BU YANA KUŞADASI’NDA ISITMA-SOĞUTMA SİSTEMLERİ ÜZERİNE ÇALIŞAN KENDİ İŞYERİNDE ÇALIŞMAKTA. İKİ DÖNEMDİR CHP İLÇE YÖNETİM KURULU’NDA YER ALIYOR. EGE AKDENİZ GENÇ İŞADAMLARI FEDERASYONUNUN YÖNETİM KURULU ÜYESİ. KUŞADASI GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ’NİN BİR ÖNCEKİ BAŞKANI VE ÜYESİ. AYRICA KEV A.Ş. YÖNETİM KURULU, KUŞADASISPOR ASBAŞKAN BASKETBOL ŞUBE BAŞKANI, KUŞADASI YAT KULÜBÜ VE ÇAĞDAŞ YAŞAM DERNEĞİ ÜYELİKLERİ DEVAM ETMEKTEDİR. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASI.

YUSUF ATAK

Başkan Yardımcısı

YUSUF ATAK

Başkan Yardımcısı
Mail Adresi : atak.yusuf63@gmail.com
Tel :
Öz Geçmiş

1963 Ortaköy doğumlu. İşletme Bölümü mezunu. 1986 yılında Turbay Marmara'da Muhasebe memuru olarak görev yaptı. 1998 yılına kadar Muhasebe şefi olarak görev yaptı. Türbay Marmara özelleştirilmesi neticesinde 1998 yılı şubat ayında Milliği Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı Kuşadası Öğretmenevi'nde göreve başladı. Öğretmenevi'nin Muhasebe işlerini yürüttü. 2002 yılında Kuşadası Belediyesi'ne yatay geçiş yaparak 2005 yılından 2014 yılı şubat ayına kadar Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yaptı. Şubat 2014 tarihinde Kuşadası Belediye Başkan Yardımcılığına terfi etti. Evli bir çocuk babası 

AYŞE ŞERİFOĞLU

Başkan Yardımcısı

AYŞE ŞERİFOĞLU

Başkan Yardımcısı
Mail Adresi :
Tel :
Öz Geçmiş

REMZİ ÇENGEL

Başkan Yardımcısı

REMZİ ÇENGEL

Başkan Yardımcısı
Mail Adresi : remzi.cengel@kusadasi.bel.tr
Tel :
Öz Geçmiş

 

1970  yılında Kuşadası’nda doğdu. İlk ve Ortaokulu Davutlar’da okudu. 1987 yılında  Selçuk Lisesi Tabii Bilimler Bölümünü bitirdi. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. İkinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Hukuk Bölümü Adalet programı bitirdi. Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalında Yüksek Lisans yapmaktadır.

1996 yılında Davutlar Belediyesinde memuriyet hayatına başladı. Belediye'nin Bilgisayar İşletmeni ve Sistem Yöneticiliği görevi nedeni ile Sicil, Çevre ve Emlak Servisleri, Tahakkuk ve Tahsilat Servisi ,  İlan ve Reklam Servisi, İcra İşleri Servisi, Su İşleri Servisi, Evlendirme Birimi, Bilgi Edinme Birimi, Özlük ve Personel İşleri, Zabıta Amirliği, Yazı İşleri Servisi, Muhasebe İşleri Servisi, İhale Komisyonu ve Başkanlık işlerinde görev aldı ve  çalıştı.

Bu görevleri yürütürken kısa süreli olarak; Muhasiplik ve   Yazı İşleri Müdürlüğüne  vekaleten baktı. Uzun sürelerde Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Müdürlüğünü yürüttü.

2009 tarihinde  Belediye Başkan Yardımcılığı görevlerine asaleten atandı.  2014 yılında  6360 sayılı Kanunla Davutlar Belediyesi'nin kapanmasının ardından Kuşadası Belediyesi'ne devir ile geçti. Kuşadası Belediyesi'nde Belediye Başkan Yardımcısı görevini yürütmektedir.

Çalışmalarında ekip çalışması, yerel ve yerinde yönetim ile vatandaş odaklı kamu hizmeti öncelikleri olmuştur. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

ÖZER KAYALI
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek