EN
T.C. KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
Encümen Üyeleri

ÖMER GÜNEL

Encümen Başkanı

ÖMER GÜNEL

Encümen Başkanı
KUŞADASİ BELEDİYE BAŞKANI
Mail Adresi : omer.gunel@kusadasi.bel.tr
Tel :
Öz Geçmiş

Ömer Günel

Kuşadası Belediye Başkanı

Antalya'nın Elmalı ilçesi nüfusuna kayıtlı olan Ömer GÜNEL, 1971 yılında Almanya'nın Berlin kentinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Antalya’da tamamladı. 1991 yılında geldiği Kuşadası’nda üniversite eğitimini sürdürmek amacıyla birçok iş dalında çalıştı. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans, Ekonomi Hukuku dalında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Avrupa Birliği Uzmanlığı eğitimi aldı. 1997 yılında kurduğu Günel Avukatlık Ortaklığı’nda halen avukatlık mesleğini sürdürmektedir. Ömer Günel 2004 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi A. Adaylığı, 2008-2009 yılları arasında CHP Kuşadası İlçe Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. 2009 Yerel seçimlerinde CHP Kuşadası Belediye Meclis Üyeliği listesinden 1. sıra kontenjan adayı olarak Kuşadası Belediye Meclisi’ne seçildi. 6 Nisan 2013 yılında binlerce hemşerisinin katılımı ile açıkladığı Kuşadası Belediye Başkan A. Adaylığı çalışmalarını tüm Türkiye’ye örnek gösterilecek bir şekilde yaptı. Bu süreçte çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadı. Kuşadası’nda 68.000 seçmene mektup gönderdi. 600’den fazla gönüllü ile sürdürdüğü çalışmalarını Cumhuriyet Halk Partisi’nin gerek Aydın Büyükşehir’de gerekse Kuşadası Belediyesi’nde yerel seçimleri kazanması için aktif bir şekilde devam ettirdi. 24 Haziran genel seçimlerinde gönüllü arkadaşlarıyla etkin bir çalışma yaptı. Çağdaş Hukukçular Derneği üyesidir. Ada Spor Kulübü Derneği, Kuşadası Genç İşadamları Derneği, Kuşadası Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği, Kuşadası Motosiklet ve Motor Sporları Derneği gibi Kuşadası’nda birçok derneğin kuruluşunda ve yönetiminde aktif görevler aldı. Evli ve iki çocuk sahibi olan Ömer Günel, siyasetin kadınlar ve gençlerle yüksek hedeflere ulaşacağına inanmakta ve bu amaçla yaptığı tüm çalışmalarında en büyük desteği eşi öğretmen Duygugül Günel ve oğulları Ada Hasan ve Rüzgar Ali’den almaktadır.

SEYFİ SEYHAN SÜVARİ

ÜYE

SEYFİ SEYHAN SÜVARİ

ÜYE
Mail Adresi : seyfiseyhan.suvari@kusadasi.bel.tr
Tel :
Öz Geçmiş

SEYFİ SEYHAN SÜVARİ

Başkan Yardımcısı

1970 yılında Ardahan’da doğmuştur. Lisans eğitimini Turizm üzerine alan Süvari, 32 yıldır aktif olarak siyasi hayatına devam etmektedir. Sosyal demokrat Halkçı Parti Gençlik Kolları Başkanlığı, Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası Gençlik Kolları Başkanlığı ve Kuşadası İlçe Başkan yardımcılığı yapmıştır. Uzun yıllardır kale içinde esnaflık yapan Süvari İngilizce biliyor.

FUNDA ŞENOL

ÜYE

FUNDA ŞENOL

ÜYE
MECLİS ÜYESİ
Mail Adresi : funda.senol@kusadasi.bel.tr
Tel :
Öz Geçmiş

1973 yılında Almanya’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Kuşadası Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olmuştur. 1996 yılından beri Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olan Şenol, CHP Davutlar Belde Başkanlığı ve CHP Kuşadası İlçe Örgütünde Başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Hala kongre üyesidir. Şenol evli ve bir çocuk annesidir.

OĞUZHAN TURAN

ÜYE

OĞUZHAN TURAN

ÜYE
MECLİS ÜYESİ
Mail Adresi : oguzhan.turan@kusadasi.bel.tr
Tel :
Öz Geçmiş

1973 yılında Kars’ta doğmuştur. 1990 yılından beri Kuşadası’nda yaşamaktadır. Turistik Deri Giyim Konfeksiyonu ve Gayrimenkul alanlarında ticaret yapan Turan, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe ve İl delegeliği görevlerinde bulunmuştur. Atatürkçü Düşünce Derneği, Kuşadası Genç İş Adamları Derneği, Alevi Kültür Derneği, Hacı Bektaşi Anadolu Kültür Vakfı gibi STK’larda aktif üyeliği bulunan Turan, evli ve 1 çocuk babasıdır.

AHMET TAŞKAN

İMAR MÜDÜRLÜĞÜ

AHMET TAŞKAN

İMAR MÜDÜRLÜĞÜ
İmar ve Şehircilik Müdürü
Mail Adresi :
Tel : (0256) 460 40 00 - 2040
Öz Geçmiş

PINAR ÜHELGE

MALİ HİZMETLER MÜD. V.

PINAR ÜHELGE

MALİ HİZMETLER MÜD. V.
Mali Hizmetler Müdürü
Mail Adresi :
Tel :
Öz Geçmiş

AYDIN İLİ

KUŞADASI BELEDİYESİ

MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ

GÖREV VE SORUMLULUKLARI

 

- Belediyemizin sunmuş olduğu hizmetler için usulüne uygun olarak tahakkuk etmiş masrafların yürürlükteki yasalara uygun olarak ödeme işlemi yapmak.

- İzleyen iki yılın bütçe tahminlerini de içeren idare bütçesini, stratejik plan ve yıllık performans programına uygun olarak hazırlamak ve idare faaliyetlerinin bunlara uygunluğunu izlemek ve değerlendirmek.

- Belediye Bütçe ve Kesin Hesaplarını yasalara uygun olarak hazırlamak, Sayıştay Başkanlığına ve ilgili Bakanlığa sunmak.

- Müdürlüğe intikal eden tahakkuk evraklarını kanun, tüzük ve yönetmelikler çerçevesinde inceleyip, yasal işlemlerini tamamlayarak ödemeye hazır hale getirmek.

- Belediyemizce yasalara uygun olarak yapılan Asker, eğitim yardımı ve diğer sosyal yardım hizmetleri ile iş ve işlemleri yürütmek.

- Belediyemiz birimleri ile ilgili her türlü harcamaların tahakkukunu yapmak.

- Kendi birimi ile ilgili harcamalarının bütçe hazırlığını yapmak.

- Muhasebe esas ve yardımcı defterlerini günü gününe ve hatasız olarak hazırlamak.

- Son ödeme tarihli evrakların takibini yaparak gününde ödemesini yapmak.

- Mali kanunlarla ilgili diğer mevzuatın uygulanması konusunda üst yöneticiye ve harcama yetkililerine gerekli bilgileri sağlamak ve danışmanlık yapmak.

 

Belediye Başkanlığına karşı Mali Hizmetler Müdürü birimi ile ilgili iş ve işlemlerin eskilsiz ve kusursuz yürütülmesinden birinci derecede sorumludur.

Av. ÖNDER DÜDÜKÇÜ

HUKUK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Av. ÖNDER DÜDÜKÇÜ

HUKUK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
Hukuk İşleri Müdürlüğü
Mail Adresi :
Tel : (0256) 460 40 00 - 1421
Öz Geçmiş
ÖMER GÜNEL
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek