EN
KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
ALTIN PALET SUALTI GÖRÜNTÜLEME ŞAMPİYONASI FOTOĞRAF SERGİSİ İBRAMAKİ'DE

Kuşadası Belediyesi'nin katkılarıyla Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından 11-14 Ekim 2017 tarihleri arasında Kuşadası'nda düzenlenen Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Altın Palet Türkiye Sualtı Şampiyonası'nda dereceye giren fotoğraflar İbramaki Sanat Galerisi’nde sergilenmeye başlandı. 

Kuşadası 2017 TSSF Altın Palet Türkiye Sualtı Görüntüleme Fotoğraf Sergisi’nin açılışına Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Tufan Asrav, Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Hakan Turhan, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Şahin Özen, Türkiye Sualtı Federasyonu Sualtı Görüntüleme Teknik Kurul Başkanı Asım Dumlu, Kuşadası Liman Başkanı Yaşar Karabacak, Kuşadası Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KUFSAD) Başkanı Levent Köylü ve çok sayıda sanatsever katıldı. Şampiyonada 5 ayrı kategoride ilk 10'a giren fotoğraflardan oluşan sergi, ziyaretçiler tarafından büyük bir beğeni ile karşılandı. 

Serginin açılışında konuşan Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Şahin Özen "Öncelikle bu organizasyona katkı sağlayan başta Belediye Başkanımız Özer Kayalı olmak üzere Sayın Kaymakamımıza, Başkan Yardımcılarımıza ve belediye çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Büyük bir emek sonucunda ortaya çıkan fotoğrafları farklı kentlerde sanatseverle buluşturmaya devam edeceğiz" dedi. 

Yarışmaya Kuşadası’ndan katılan ve takım olarak Türkiye Şampiyonu olan Ahmet Azbazdar, Cumhur Gedikoğlu, Eser Paşa ve Rüştü Kirman'ın eserlerinin de yer aldığı sergi 14 Ocak’a kadar İbramaki Sanat Galerisi'nde görülebilir.

altın palet şampiyonası sualtı
ÖZER KAYALI
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek