EN
KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
istanbul escort
BAŞKAN KAYALI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Mahallelerde yaşanan sorunların ele alındığı toplantıda yol yapımı ve çevre temizliği konularında kararlar alındı.

Kuşadası Belediyesi Encümen Salonu'nda düzenlenen toplantıya Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Muzaffer Eryiğit, Tufan Asrav, Ayşe Şerifoğlu, Remzi Çengel, Kuşadası Belediye Meclis Üyeleri Zekeriya Tünk, Hakan Turhan, birim müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Muhtarlar tarafından mahallelerinde yaşanan sorunların dile getirildiği toplantıda konuşan Başkan Kayalı "Büyükşehir yasası ile birlikte 2013 yılında Kuşadası Belediyesi'ne ayrılan bütçenin büyük bir bölümü 2015 yılında Büyükşehir Belediyesi'ne gitmiş durumda. Söz konusu bütçe eğer Kuşadası Belediyesi'nde kalmış olsaydı İlçede önemli çalışmalar yapmış olacaktık. Buna rağmen işlerimizi yerinde yapmaya çalışıyoruz. İlçe belediyelerin kente daha fazla hizmet götürebilmesi için kesinlikle büyükşehir yasası üzerinde çalışmalar yapılmalıdır" dedi. Toplantının sonunda muhtarlarla bayramlaşan Başkan Kayalı, ardından Güvercin Ada Kalesi'nde düzenlenen yemekte muhtarlarla bir araya geldi.

muhtar toplantı Özer Kayalı
ÖZER KAYALI
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek