EN
KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
BELARUS’TA KUŞADASI TANITIMI

Kuşadası Belediyesi tarafından 2018 turizm sezonu öncesinde başlatılan fuar çalışmalarının son durağı Belarus’un başkenti Minsk’te düzenlenen turizm fuarı oldu. Kuşadası Belediyesi’nin öncülüğünde Kuşadalı turizmcilerin desteği ve katılımı ile açılan stantta bölgenin doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerinin tanıtımı yapılıyor.

Belarus’un Başkenti Minsk’de düzenlenen ‘‘Leisure 2018’’ Turizm Fuarı, Uluslararası Fuar Merkezi BELEXPO’da başladı. Kuşadası, bu yıl 21’inci kez kapılarını açan fuarda 48 metrekarelik özel tasarımlı bir stantla yerini aldı. Kuşadası Belediyesi’nin öncülüğünde, KODER ve TÜRSAB’ın desteğiyle açılan Kuşadası standında görsel ve bilgilendirici materyaller ile promosyonlar aracılığıyla etkili bir tanıtım yapılıyor.

Kuşadası Belediyesi’ni temsilen Belediye Meclis Üyesi Canan İnanç’ın katıldığı fuarda yer alan Kuşadası standını Türkiye'nin Moskova Büyükelçiliği Kültür ve Turizm Müşaviri Alper Özkan ile birlikte çok sayıda turizm profesyoneli ve acente temsilcisi ziyaret etti.

 

fuar Minsk turizm yurtdışı tanıtım
ÖZER KAYALI
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek