EN
KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ FRANSIZCA KURSU

Kuşadası Belediyesi ile Sorbonne Üniversitesi Doktorlar Derneği işbirliğinde ücretsiz Fransızca kursu düzenlenecek. Fransız üniversitelerinin eğitmenleri tarafından Ada Kültür Merkezi’nde verilecek olan kurs için başvurular başladı.

Kuşadası Belediye Meclisi Şubat Ayı toplantısında alınan karar doğrultusunda dünyanın en eski üniversitesi unvanına sahip Sorbonne Üniversitesi  öğretim üyeleri ve mezunları tarafından kurulan Sorbonne Üniversitesi Doktorlar Derneği ile imzalanan protokolle Kuşadası’nda hafta sonları 6 saat olmak üzere düzenlenecek olan iki aylık ücretsiz Fransızca kursu başlıyor.

Sorbonne Üniversitesi’nde geliştirilen yeni ve hızlı bir öğrenme tekniği ile Fransızca öğretmeyi amaçlayan kursa katılmak isteyenler yaşları, aldıkları yabancı dil eğitimlerini de içeren akademik geçmişleri, telefon numaraları ile e-posta adreslerini içeren ve neden Fransızca öğrenmek istediklerini açıklayan bir niyet mektubu ile birlikte 13 Haziran Çarşamba gününe kadar Kuşadası Belediyesi Etüd ve Proje Müdürlüğü’ne başvuru yapabilir.

dil kursu fransızca kurs Sorbonne Üniversitesi
ÖZER KAYALI
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek