EN
KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
KUŞADASI LİVE HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİ

Kuşadası Belediye Başkan Özer Kayalı, Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Tacettin Özden, Başkan Yardımcısı Rıza Esen ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelerek 2017’de kurulan “Kuşadası Live” sosyal medya tanıtım ağının faaliyetleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundu. Kuşadası Belediyesi Meclis Üyesi Canan İnanç’ın da katıldığı toplantıda KODER Başkanı Özden, Belediye Başkanı Kayalı’ya Kuşadası Live ekibinin bir yıl boyunca yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgi verdi.

2017 yılı Turizm Haftası’nda faaliyete giren Kuşadası Live’ın bir yıl içerisinde Kuşadası’nın tanıtımına büyük fayda sağladığını kaydeden KODER Başkanı Özden, sosyal medyanın günümüzde önemli bir tanıtım mecrası olduğuna dikkat çekti. Kuşadası Live Projesi ile çok sayıda yerli ve yabancı turiste ulaşıldığını ifade eden Özden projenin ulaşılabilirliğini arttırmak için daha çok yatırım yapmak ve çalışmak gerektiğini belirtti.

Kuşadası Belediye Başkanı Kayaı ise Kuşadası Live Projesi’nin tanıtım faaliyetlerinden memnuniyet duyduklarını belirterek projeye ellerinden gelen tüm desteği sunabileceklerini ifade etti.

KUŞADASI LİVE NEDİR?

Kuşadası Live 2017 yılında KODER ve Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla, Kuşadası’nı yerli ve yabancı turistlere tanıtmak amacıyla kurulan dijital bir platformdur.

Kuşadası Live dijital çağa ayak uyduran inovasyonlar ile kültür, sanat turizmini her yönüyle tanıtmakta, sosyal medya mecraları aracılığıyla Kuşadası’na gelmiş veya gelmeyi planlayan kişiler ile iletişim kanalı oluşturmaktadır. 
Kuşadası Live yerel kültürü ve sahip olduğu coğrafi konum nedeniyle her yıl dünyanın birçok ülkesinden turistin tercih ettiği Kuşadası’nı artan rakamlarla daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefleyen dijital bir tanıtım ağıdır.

Kuşadası Live’a www.kusadasilive.com internet adresi ile Facebook, İnstagram ve Twitter hesaplarından ulaşabilirsiniz.

ÖZER KAYALI
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek