EN
T.C. KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
KUŞADASI PROTOKOL ÜYELERİ KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ

Kuşadası protokolünün üyeleri, Aydın Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı Kuşadası Orman İşletme Şefliği tarafından düzenlenen bir kahvaltıda buluştu.

Orman Genel Müdürlüğü tesislerinde düzenlenen kahvaltıya Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Berksoy, Kuşadası İlçe Jandarma Komutanı Aykut Kuş, ile diğer protokol üyeleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan Kaymakam Yücel, her ay düzenlenecek benzer toplantılarla protokol üyelerini bir araya getirmek istediklerini belirterek, Kuşadası’nı daha iyi bir noktaya getirmek için ilçedeki tüm sivil toplum kuruluşları ve kamu kuruşlularıyla birlikte çalışma yürütmek istediklerini ifade etti. Kuşadası’nı yeni sezona hazırlamak için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirten Yücel, Kuşadası için hizmet etmenin, Türkiye için hizmet etmek olduğunu kaydetti.  Yücel, herkesin işini doğru yapması ve ortak akılla hareket etmesi halinde çözümsüz bir problem olamayacağını ifade etti.

Aydın Orman İşletme Müdürlüğü Belediye Başkanı Ömer Günel Kuşadası İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Berksoy Kuşadası İlçe Jandarma Komutanı Aykut Kuş
ÖMER GÜNEL
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek