EN
KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
SINAIA’DAN KUŞADASI’NA GELEN ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN KAYALI’YA ZİYARET

Kuşadası ile Romanya’daki kardeş şehri Sinaia arasında yürütülen “Kar Tanesi Deniz Yıldızı ile Buluşuyor” isimli öğrenci değişim programı kapsamında Sinaia’dan 20 öğrenci Kuşadası’na geldi. Hasan Fatma Önal Anadolu Lisesi’nin koordinatörlüğünde yürütülen değişim programı ile Kuşadası’na gelen öğrenciler, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’yı ziyaret etti.

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu’nun da katıldığı ziyarette konuşan Başkan Kayalı, kardeş şehirlerle kurulan ilişkileri çok önemsediklerini belirterek “Kardeş Şehir ilişkilerinde gençlere ve eğitime yönelik projeler üretmek çok önemli. Kar Tanesi Deniz Yıldızı ile Buluşuyor projesi ile kardeş şehirlerde yaşayan öğrenciler birbirlerinin kültürlerini tanıma ve hayat tecrübesi elde etme şansı yakalıyor. Toplumun ortak faydasını gözeten projeleri desteklemek ortak bir amaç için çalışmak demektir. Şu ana kadar verdiğimiz desteği gelecekte de benzer programlar için sürdürmek istiyoruz” dedi.

Başkanı Özer Kayalı Hasan Fatma Önal Anadolu Lisesi Kar Tanesi Deniz Yıldızı ile Buluşuyor kardeş şehir Kuşadası Belediyesi Romanya Sinaia
ÖZER KAYALI
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek