EN
KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
TÜM BEL-SEN KUŞADASI İŞÇİ MEMUR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA LOKALİ AÇILDI

TÜM BEL-SEN KUŞADASI İŞÇİ MEMUR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA LOKALİ AÇILDI

Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen) Kuşadası İşçi Memur Yardımlaşma ve Dayanışma Lokali Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ile Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Erdal Bozkurt’un katıldığı bir törenle açıldı.

Tüm Bel-Sen Kuşadası İşçi Memur Yardımlaşma ve Dayanışma Lokali’nin açılışına Kuşadası Belediye Başkanı Kayalı ile Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Bozkurt'un yanı sıra Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Tufan Asrav, Muzaffer Eryiğit, Yusuf Atak, Remzi Çengel, Ayşe Şerifoğlu, Kuşadası Belediye Meclis Üyeleri Zekeriya Tünk, Levent Öğren, Faik Alp, Ferah Sürekçi, Tüm Bel-Sen Genel Mali Sekreteri Satı Buruncu Çalı, Tüm Bel-Sen Aydın Örgütlenme Sekreteri Ufuk Turhan, Tüm Bel-Sen Kuşadası Şube Başkanı İbrahim Kılıç ile Kuşadası Belediyesi çalışanları katıldı.

Açılışta konuşan Başkan Kayalı, örgütlü toplumun gücüne dikkat çekerek "En güçlü toplum örgütlü toplumdur. Türkiye'yi ileriye taşıyacak en önemli unsur sivil toplum kuruluşlarına sunulacak destektir. Bugün burada açılışını yapmış olduğumuz Tüm Bel-Sen Kuşadası İşçi Memur Yardımlaşma ve Dayanışma Lokali’nin çalışanlar arasındaki dostluk ve dayanışma duygularının güçlenmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

Kayalı'nın ardından konuşan Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Bozkurt ise lokalin açılışını Cumhuriyet'in 94'ncü kuruluş yıldönümünün kutlandığı bir haftada yapmış olmanın mutluluk verici olduğunu belirtti. Cumhuriyet ilke ve değerlerine sahip çıkabilmek için örgütlü topluma ihtiyaç olduğunu ifade eden Bozkurt, lokalin açılma sürecine sunduğu katkıdan dolayı Başkan Kayalı’ya teşekkür etti.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından vatandaşlara yemek ikram edildi.

ÖZER KAYALI
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek