EN
KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
“TUVALİMDEKİ YANSIMALAR” İSİMLİ RESİM SERGİSİ İBRAMAKİ’DE

Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi Aydın Akgün ve Şükran Oğuzoğlu’nun  “Tuvalimdeki Yansımalar” ismini taşıyan resim sergisine ev sahipliği yapmaya başladı. Akgün ve Oğuzoğlu’nun yağlıboya tekniği ile hazırladığı eserler sergi açılışına katılan sanatseverlerin yoğun beğenisini aldı.

Aydın Akgün ve Şükran Oğuzoğlu’nun  “Tuvalimdeki Yansımalar” isimli resim sergisi İbramaki Sanat Galerisi’nde düzenlenen bir kokteyle açıldı. Sergi açılışına çok sayıda sanatseverle birlikte Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu da katıldı. Sergi açılışında konuşan Aydın Akgün, eserlerini İbramaki Sanat Galerisi’nde sergilemekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek kendilerine verdiği destekten dolayı Kuşadası Belediyesi’ne teşekkür etti.

Akgün’ün ardından konuşan Şükran Oğuzoğlu ise eserleri büyük bir emek ile hazırladıklarını belirterek sergi açılışına gösterdikleri ilgiden dolayı Kuşadalı sanatseverlere teşekkür etti.

Aydın Akgün ve Şükran Oğuzoğlu’nun  “Tuvalimdeki Yansımalar” isimli resim sergisi 12 Ağustos tarihine kadar Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi’nde görülebilir.

İbramaki resim sergi
ÖZER KAYALI
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek