EN
KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
“ULUSLARARASI TURİZM KARİKATÜRLERİ” SERGİSİ İBRAMAKİ’DE

Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi 2016 Uluslararası Turizm Karikatürleri yarışmasında dereceye giren karikatürlerden oluşan sergiye ev sahipliği yapmaya başladı. Geçtiğimiz yıl 8’incisi düzenlenen yarışmada dereceye giren karikatürler, Kuşadalı sanatseverlerden büyük beğeni aldı.

Adnan Menderes Üniversitesi Turizm Fakültesi öncülüğünde Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği’nin desteğiyle Kuşadalılarla buluşan serginin açılışına çok sayıda sanatseverle birlikte ADÜ Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Osman Nuri Özdoğan katıldı. Sergi açılışında konuşan Doç. Dr. Özdoğan, Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması seçkilerinin İbramaki Sanat Galerisi’nde sergilenmesinin Kuşadası için büyük bir kazanım olduğunu belirterek Kuşadası Belediyesi ve KODER’e sergiye verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.  

2016 Uluslararası Turizm Karikatürleri yarışması seçkilerinden oluşan sergi 10 Aralık tarihine kadar Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi’nde görülebilir. 

karikatür sergi turizm
ÖZER KAYALI
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek