Kapat
Menü

Tamamlanan Projelerimiz

Belediyemize ait olan elverişli arazileri tarıma açıyoruz. Adabahçe projesi kapsamında yerli tohumları Kuşadası’nın bereketli topraklarıyla buluşturuyor ve Toprağa Sarıl, Üretime Katıl diyoruz!


 


 

 

Kentimizde yetişen sebze ve meyveleri Kuşadalılar ile aracısız buluşturmaya devam ediyoruz. AdaMarket Ekspres aracımız sizlerin kolayca alışveriş yapabilmesi için her gün farklı mahallelerde hizmet verecek.

 

 

 

 

Dostlarımıza hem yaşarken, hem de öldükten sonra sahip çıkmayı ilke edindik. Hayvanlara olan derin saygımızı ve sevgimizi ortaya koymak amacıyla ve sürekli olarak yanlarında olabilmek için sahipli hayvanlarımıza yönelik, Yeniköy Yolu üzerinde 2 bin 700 metrekare bir alan tahsis ettik.

 

 

Kuşadalı üreticilerimizin kendi bahçesinde, tarlasında ürettiği ürünleri her perşembe, Cumhuriyet Mahallesi Burç Sokak’ta Üretici Sergimiz’de sizlerle buluşturuyoruz.

 

 

 

 

 

Yaralı dostlarımıza acil müdahalede bulunmak için tasarladığımız, hayvan ambulansı "Haybulans" 7/24 dostlarımız için hizmettedir.

 

 

 

Emek Atölyelmizde, pandemi sürecinde sizlerin sağlığını korumak için medikal kumaştan tek kullanımlık yüz maskesi dikmeye başladık. Kentimizin maske ihtiyacını Kuşadası Belediyesi olarak karşılıyoruz.

 

 

 

Çocuklarımızın maske kullanımını kolaylaştırmak için çocuklarımıza özel küçük boy maske üretimine başladık.

 

 

Başkanımız Ömer Günel, sizlerin mahallelerine gelerek sorunlarınızı yerinde incelemek ve çözüm önerileri geliştirmek için Mobil Ofis Hizmet Aracı ile incelemelerde bulunuyor.

 

Sokakta yaşayan dostlarımız için kedi ve köpek evleri tasarladık. Soğuk kış aylarında içlerini ısıtıcak bir yuvaları olması için kentimizin her noktasına kedi ve köpek evleri yerleştirdik.


 

 


 

Aydın Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle, kent merkezinde trafiği rahatlatmak amacı ile “ Trafik Sakinleştirme Projesi” uygulamasını hayata geçirdik.