YENİLENME SIRASI KALEİÇİ'NDE

28-03-2024 00:57

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, seçim çalışmaları kapsamında Kuşadası Siverekliler Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. Dernek lokalinde gerçekleşen buluşmada konuşan Başkan Ömer Günel, "Turistik çarşılarımızdan sonra Kaleiçi'ni de yenileyerek kentimize ve esnafımıza yakışır bir hale getireceğiz" dedi. 

Göreve geldiği günden beri Kuşadası’nda başlattığı hizmet seferberliğiyle kentte yaşayan her kesimin takdirini toplayan Başkan Ömer Günel, Kuşadası Siverekliler Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Ziyaretinde Siverekli hemşehrileri Başkan Ömer Günel'i bölgeye özgü türkülerle karşılayıp, yöresel tatlardan ikram etti. CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek ve CHP belediye meclis üyesi adaylarının da yer aldığı buluşmada, Başkan Ömer Günel dernek üyelerine yaşama geçirmeyi planladıkları projeler ve turistik çarşıları daha cazip hale getirmek amacıyla belirli sokaklarında yapacakları dekoratif aydınlatmalar hakkında bilgi verdi. 

Bir sonraki görev süresinde Kuşadası’na yapılan hizmetin katlanarak devam edeceğine dikkat çeken Başkan Ömer Günel, “Öncelikle beni canı gönülden karşıladığınız için başta dernek başkanı, aynı zamanda da CHP Meclis Üyesi adayımız olan Hamza Kürkçü'ye ve sizlere teşekkür ediyorum. İlk 5 yılımızda kentin kronik problemlerini tek tek çözdük. Önümüzdeki 5 yılda ise Kuşadası’nda vizyon projeler gerçekleştirmek için çalışacağız. 2024 yılı turizm sezonunun sonunda Kaleiçi'ni yenilemeyi planlıyoruz. Kaleiçi de aynı turistik çarşılarımızda olduğu gibi kentimize ve esnafımıza yakışır bir görünüme kavuşacak. Ben Doğulu hemşehrilerimin vefalı olduğunu biliyorum. Bugüne kadar kentimize yaptığım hizmetleri göz önünde bulundurarak seçimlerde beni destekleyeceklerinden eminim" diye konuştu.

Kuşadası’ndan Kareler

Kuşadası’ndan Kareler

WhatsApp Icon